KAĞIT SEKTÖRÜ

Kağıt üretiminde kullanılan, yaş kısım ve yüzey uygulamalarından ilave edilen ürünlerimiz, kalite ve proses avantajları sağlamaktadır.


1) FONKSİYONEL KAPLAMA KİMYASALLARI

Kağıt Makinası yüzey uygulama ekipmanları tarafından on-line uygulanabilen ürünler. Kaymaz, alev almaz, su ve yağ geçirmez kağıt-kartonlarınızı bobin halinde üretmek bir ayrıcalık.

Detaylı bilgi için: www.schillseilacher.de2) MUKAVEMET ARTIRICILAR

Kuru ve yaş mukavemet değerlerinde mükemmel iyileşme sağlar. Özellikle hijyenik kağıtlar ve kahverengi kağıtlarda kullanılan Finnfix ve Calexis adlı ürünlerimizdir.

Temsilcisi olduğumuz Cp Kelco (Finlandiya menşeyli) dünyada lider sodyum karboksi metil selüloz (CMC) üreticisidir. CMC dünyadaki en yaygın kullanılan selüloz ether molekülüdür. CP Kelco pek çok alanda kullanılan CMC ürünlerini, yılardır geliştirilen innovasyon çalışmaları neticesinde, özellikle kağıt sektörünün spesifik ihtiyaçlarını karşılamak üzere hazır ve stabil hale getirmiştir.

Konu hakkında daha fazla bilgi için firmanın web sitesini ziyaret ediniz. www.cpkelco.com

3) KUŞE KİMYASALLARI

Daha parlak, eşsiz ve yüzey dayanımı yüksek kuşe kartonlar ve kağıtlar için, proses yardımcıları ve katkı maddeleri. Blade,air knife,film pres veya rod coater, hangi kuşe başlığı kullanılırsa kullanılsın,makina verimliliğini,kuşe mahlülü stabilizasyonunu,kuşe kalite parametrelerini iyileştiren ürünlerimiz,ekonomikliği de artırır.4) DE-INKING KİMYASALLARI

Atık kağıttan mürekkep giderme verimini artırıcı ürünler.5) YAPIŞKAN GİDERİCİ UYGULAMALAR

Yapışkan maddeler, kağıt makinasında Enessco ile sorun olmaktan çıkıyor.

Detaylı bilgi için: www.enessco.com6) SPESİFİK ÜRÜNLER

Kağıt üretiminde kullanılan spesifik proses katkıları ve ürünler için bizimle irtibata geçiniz.